Pressure sensitive labels - no label look

  • Etykiety dedykowane producentom napojów, którzy stawiają na maksymalizację odzysku opakowań i redukcji wpływu na środowisko.
  • Stworzone z myślą o dekoracji opakowań szklanych i butelek PET, etykiety zmywalne, no-label look, poprawiają estetykę butelki i w bardzo prosty i szybki sposób mogą zastąpić etykiety klejone na mokro.
  • Zastosowanie specjalnego, zmywalnego kleju, umożliwia łatwe usuwanie etykiet w zmywarkach przemysłowych. Klej nie pozostawia śladu ani na opakowaniu ani w zmywarce, co sprawia że woda używana w procesie zmywania nie jest zanieczyszczana.
  • W przypadku butelek z PET, użycie etykiety WASHOFF, pozwala na ich prosty odzysk, co zwiększa wydajność i poprawia efektywność kosztową w łańcuchu wartości. Po zużyciu, butelki z PET i etykiety są cięte, a powstała mieszanina zostaje zanurzona w gorącym roztworze alkalicznym. Materiał etykietowy zostaje następnie oddzielony od skrawków tworzywa PET dzięki różnicom w ich gęstości. Zmywalny klej pozostaje na pociętych etykietach i nie zanieczyszcza butelek, dzięki czemu można je w pełni odzyskać.

 

Kontakt z nami

Sienkiewicza 22, 15-092 Białystok

+48 85 678 97 97

+48 600 023 332 (ENG, GER, RU)

biuro@eurotradecenter.pl