Firma od początku istnienia była nastawiona na handel i kontakty zagraniczne. Początkową misją, było stworzenie mostu transferowego dla towarów oraz technologii, pomiędzy Zachodem i Wschodem Europy. Sukces misji przypieczętowaliśmy powiększeniem zakresu swojej obecności o Amerykę Północną i Azję.

Nacisk na jakość, rzetelność i najwyższy profesjonalizm, stał się powodem, dla którego wiele firm i koncernów wybrało nas jako swojego przedstawiciela w kontaktach z firmami w Polsce i Europie Wschodniej, Azji i Ameryce Północnej.

Teraz, po 13 latach działalności firma może poszczycić się szerokim wachlarzem opakowań dla wielu branż, gwarantując sprawdzoną jakość i nowoczesne rozwiązania. Współpracę z nami, szczególnie wybierają, producenci żywności, napojów i środków higieny, dlatego ponieważ jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę zaopatrzenia ich produkcji. Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, umożliwiamy łatwy dostęp do najnowszych materiałów i technologii oraz stały monitoring zaopatrzenia i inwestycji.

Dla potrzeb handlu zagranicznego i zaopatrzenia krajowego, firma obsługuje ośrodki magazynowe w Gdyni, Warszawie i Białymstoku. Dlatego jesteśmy w stanie w elastyczny i solidny sposób zabezpieczyć dostawy naszym rodzimym klientom jak i ułatwić dostawy transgraniczne.

Opakowania dla nas to także dbałość o naszą Ziemię. Proponujemy towary, spełniające najwyższe normy europejskie i troszczymy się o cykliczne przeprowadzanie badań certyfikujących. Promujemy produkty i technologie, które w szczególny sposób pozwalają ograniczać emisję CO2, zmniejszać ilość wprowadzanych opakowań oraz umożliwiać ich łatwiejszy odzysk i recycling.

ETC wspiera również fundacje charytatywne oraz na rzecz ochrony środowiska.

 

Kontakt z nami

Sienkiewicza 22, 15-092 Białystok

+48 85 678 97 97

+48 600 023 332 (ENG, GER, RU)

biuro@eurotradecenter.pl